Мітинг під мерією

Під Полтавською міськрадою знову мітингували. Цього разу висловити своє невдоволення роботою мерії прийшло більше двох сотень людей. Вимоги у городян не змінились: скасувати рішення підняття тарифів на проїзд та комунальні послуги , активізувати роботу щодо вирішення проблеми відновлення у повному обсязі централізованого гарячого водопостачання, та припинити розкрадати гроші на ремонті полтавських доріг.

 Сергій Клименко, перший заступник голови міської організації партії «УДАР»
"Мы собрались здесь против преступных решенный которые принимает нынешняя власть, против того что власть не чувствует, она бесконтрольна, она не чувствует дыхание в затылок со стороны народа. И самок главное что ми хотели добиться и показать что народ не спит, он начинает просыпаться и эму не всё ровно, об него нельзя вытирать ноги. "
Під час мітингу люди підготували для влади величезний казан з водою, який нагріли на місці, і шматок тканини, де чорним по білому написано «Совість Мамая». Саме її і намагалися відіпрати всією громадою. Полтавці які прийшли під стіни мерії зазначають: вони втомились третій місяць жити без гарячого водопостачання, не зважаючи на те що за всі послуги сплачують вчасно. Оновлення та ремонт полтавських доріг також залишається лише на папері, а в реальному житті мешканці отримують латку на латці, але навіть жахливий стан доріг не завадив підняти ціну на проїзд до 2, 5 гривень.

"Ми полтавці мітингуємо проти підвищення плати за проїзд, проти того що у людей немає гарячої води, проти побутових проблем і ям на дорогах. "

"Мені дуже хотілося б щоб, наше місто було дуже гарне , дуже чисте, щоб  людям жилося тут гарно. "

"Сумно, що ми полтавці живемо, що в нас місто в такому стані в якому воно є"

"В мене дочка їзде на 6 часов на роботу з двома пересадками їй потрібно платити 10 гривень в день, а вона працює прибиральницею і получає мінімальну зарплату за ій треба буде жити? "

Одразу ж після «Великого прання» мітингувальники виконали обіцянку і безперервним рухом пішохідними переходами заблокували рух транспорту та створили "трикутник життя" аби періодичним ходінням по ньому реагувати на дії міської влади. На жаль на заклик вийти та особисто поспілкуватись із народом ні міський голова, ні будь-хто інший з представників мерії так і не відгукнулись.