Правоохоронець врятував потопельника

"Наша служба и опасна и трудна...." - йдеться у відомій пісні. Не менш небезпечним і важким виявився і відпочинок оперативного чергового Шишацького району, який перебуваючи у відпустці вирішив поїхати до річки з родиною. Під"їхавши - розповідає, побачив ,що на березі зібрався натовп . Всі були дуже схвильовані. Пояснювали - з мосту у воду стрибнув хлопець і не зміг винирнути.Правоохоронець зреагував миттєво.

 Олег Марченко, оперативний черговий Шишацького району
"Ниряв я тричі у воду. Було дуже глибоко. За третім разом я відчув ногу під водой, достав його і підняв на поверхню.Людям попоросив, кажу візьміть його на кладки, витягуйте з води. Місцевий врач начав надавати йому першу допомогу і потом він сказав , що появився пульс і начав дихати. "

 Микола Пігота, лікар-реаніматолог
"Так як хлопці сказали, що удар животом був. А так як там сонячне сплетіння, десь получилося, що він, забій був сонячного сплетіння і він не розрахував свої сили. Получилася остановка диханія."

До центральної лікарні врятованого чоловіка Олег Марченко супроводжував разом із медиками.

 Тамара Міненко, очевидець
"В мене така промайнула думка, вже конєшно як додому прийшла, і думаю, який молодець цей Олег. Не побоявся, що цей...Шо він його витяг. І хотіли ж і в газету написать."
Зараз стан врятованого хлопця залишається тяжким, за його життя борються лікарі.