Візит Віце-прем'єр-міністра О.Вілкула

З робочим візитом до Полтавщини завітав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул. У супроводі Міністра спорту, сім"ї та молоді Равіля Сафіуліна, а також голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка посадовець відвідав навчально-виховний комплекс у селі Декабристи Миргородського району.

За словами Володимира Мирошниченка, цю школу збиралися закрити через малу кількість учнів - цього року її закінчило лише 7 учнів. Однак заклад вирішили реорганізувати і вже восени тут навчатиметься 65 дітей. Всі умови для цього підготували - є спортзал, обладнані кабінети для трудового навчання, їдальня, а також кімнати для виховання дошкільнят. Оглянувши навчально-виховний комплекс віце-премєр міністр вирушив до Миргорода. Там відвідав центр надання адміністративних послуг та місцевий курорт. Після цього Олександр Вілкул в компанії з іншими представниками влади взяв участь в урочистому відкритті Сорочинського Ярмарку.

Після відкриття Ярмарку російські гості вручили Олександру Вілкулу коровай. А потім віце-премєр міністр вирушив у торгові ряди, щоб ознайомитися з експозицією народних умільців та ремісників.