Будинок “Доступного житла”

Черговий будинок, зведений за програмою «Доступного житла» був введений в експлуатацію. П’ятивоперхівка по вулиці Фурманова 8-б збудована з залученням державних коштів в рамках реалізації програми доступного житла. Розрахована новобудова на 31 квартиру, зараз же у ній поселиться 24 родини, 9 з них придбали квартири за допомогою програми «Молодіжного пільгового кредитування».

 Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА
"Ті програми які сьогодні діють, які з ініційовані центральною владою, Президентом зрозуміло, що вони певною мірою реалізуються сьогодні у державі, і в тому числі на Полтавщині. "

Будинок зводять за сучасними технологіями, має гарне планування та якісне наповнення: пластикові вікна, просторі кімнати - зауважив Іван Момот, та подякував будівельникам за роботу та вчасну здачу об’єкту.
 Іван Момот, голова Полтавської обласної ради
"Хочу подякувати будівельникам, які на мій погляд новозбудований красивий будинок, мні розповідали, що самі сучасні технології, енергозберігаючі технології, я думаю що це дуже важливо. "

Самі ж новосели зазначають, що ні хвилини не вагались стосовного того чи брати участь у програмі та з нетерпінням чекають коли ж вони зможуть в’їхати до новеньких помешкань.

"Ми знаємо цю організацію молодіжну, яка допомагає, дуже багато чули про неї і наших знайомих діти получили квартири."

"Бачили, бачили, дуже довольні житлом, дуже довго чикали і дочекались "

Зазначимо, що в місті до кінця року планується введення ще 9-ти житлових багатоповерхівок, що майже на 35 % більше нуж було збудовано минулого року.