засідання круглого столу до Дня незалежності ( ОДА)

З нагоди відзначення 22-річниці Незалежності України обласній державній адміністрації відбулось засідання круглого столу на тему «Становлення української державності та шляхи її удосконалення на сучасному етапі». Відкриваючи обговорення Тетяна Колотілова, начальник Головного управління Юстиції закцентувала увагу на значенні державності, розвитку і зміцненню її демократичної, соціальної і правової складової.

 Тетяна Колотілова, начальник Головного управління Юстиціїу Полтавській області.
"Ми будемо почуті думки узагальнювати і направляти туди на Київ, спілкуватись з депутатами для того аби удосконалювати саме механізм управління нашою державою."

Під час засідання Микола Перепелиця проінформував учасників круглого столу про шляхи удосконалення української державності і формування відкритого суспільства та роль у цьому кожного громадянина нашої країни .

 Микола Перепелиця, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.
"Монжа продумати, звірити навіть своє бачення, що за ці 22 роки як Україна, так і я в цій Україні і кожний з нас у цій Незалежній Україні пройшов отой шлях з початку 90 років і до сьогодні. "

На завершення засідання учасники дійшли висновку: розбудова суспільства не можлива без участі громадськості у державних справах та обговорені актуальних питань сьогодення.