Вручення паспортів

Отримати паспорт громадянина незабутня подія у житті кожного українця. Юнаки та дівчата, що досягли 16-річного віку забрались в обласному Краєзнавчому музеї , аби в урочистій атмосфері отримати документ що підтверджує громадянство. Привітати молодь із знаковою подією завітав і Олександр Удовіченко.
Олександр Удовіченко, голова Полавської ОДА
"Це певна візитівка і як то кажуть пропуск у доросле життя . Тому вітаючи сьогодні цих молодий людей ми зичимо їм доброго навчання, родинного благополуччя ну і безумовно наснаги щоб все у них вже в далося в дорослому житті. "

Разом з молодими полтавцями у виставковій залі музею раділи і одночасно хвилювалися батьки, рідні та друзі, адже отримання паспорта на ще один крок наближає до дорослого життя.

 Наталія Талік, мама молодої полтавчанки
"Відчуття і щастя і тривога і захват і переживаю за її майбутнє бажаю їй і всім чим діткам усього найкращого."

Молодь разом із документом отримали конституцію України та пам’ятку звернення де декларуються не тільки права, а й нагадуються обов’язки кожного громадянина. Самі ж юні полтавці не приховують хвилювання.
 Олена Ольховик
"Це дійсно важлива подія у моєму житті і кожен з нас має пишатися тим, що ми є громадянина ми України це дійсно таки знаєте незаурядна подія. "

Ця подія буз сумніву залишиться в пам’яті юних співвітчизників, а вони в свою чергу стануть гідними громадянинами своєї к країни.