Стихійні сміттєзвалища

Купи сміття на вулицях - не нова для Полтави проблема. Попри сміттєві баки, що стоять мало не біля кожного будинку, непотріб усе одно лежить просто неба у місцях, аж ніяк не призначених для зберігання відходів. Приміром, на вулиці Артема купи сухих гілок, гнилих яблук та пляшок - прямо перед вікнами житлових будинків. До того ж такі стихійні сміттєзвалища можна без проблем знайти не лише на околицях, а й у самому центрі міста - приміром, неподалік від пам’ятника загиблим козакам чи біля Свято-Успенського собору. На думку мешканців, шарму Полтаві це точно не додає.

Полтавці кажуть: звичайно, чимало людей зовсім не думають про екологію, кидаючи мотлох посеред вулиці, але хіба гілки або будівельне сміття вмістяться у контейнер? Тут, на думку декого з городян, винні комунальники, які невчасно вивозять непотріб.
Нажаль, нам так і не вдалося дочекатися жодного коментаря з приводу того, як комунальні служби планують виходити із ситуації. Ми відправили запит до управління житлово-комунального господарства, але на момент виходу сюжету в ефір відповіді не одержали. Нагадаємо, 1 серпня міськвиконком прийняв рішення про підняття тарифів на вивіз сміття.