Волейбол від «Молодих регіонів»

Активні полтавці відзначили День незалежності України по-спортивному -турніром із пляжного волейболу. Партія «Регіонів» спільно із «Молодими регіонами» в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» влаштовують змагання не вперше.
 Володимир Трeгyб
 голова Полтавської міської організації "Молоді регіони"
"Вже третій рік поспіль ми організовуємо цей захід, дуже сподіваємося, що це приверне увагу населення до здорового способу життя."
"У нас вже є 2 поля, на яких будуть грати. Оскільки кількість команд велика, то обов'язково будемо грати у різних місцях."

А зареєстровано вже 28 команд, до складу яких входять як хлопці, так і дівчата, які полюбляють активний відпочинок та вирішили незвичайно провести останні літні дні. Цього разу змагалися навіть ті команди, які минуло року показали досить вдалі результати.
Юрій
 учасник змагань
"Играем вместе уже второй год. В прошлом году заняли второе место, в этом году надеемся занять первое."

Вболівальники також не сумували. Вони змагалися у різноманітних конкурсах за цінні призи. У перервах між змаганянми, гостей турніру розважали художніми номерами творчі колективи міста. Такі спортивні свята заохочують молодь до здорового способу життя, вважає Оксана Деркач, секретар міської ради. Тому ці заходи необхідно проводити якнайчастіше.
Оксана Деркач
 секретар Полтавської міської ради
"Ми підтримуємо всі заходи, всі ініціативи, всі проекти, які направлені на підтримання здорового способу життя, на виховання у молоді жити здоровим способом життя. Тому 3 роки тому ми придумали пляжний волейбол. Багато людей бажало грати, а щоб організувати як змагання, ми включилися і проводимо як турнір."

Весь день на полтавському пляжі не вщухала боротьба за першість у турнірі з пляжного волейболу. У запеклій боротьбі судді все ж-таки визначилися з тим, кому віддати титул найкращої команди. До того ж, переможці отримали приз -1000 гривень. Та на цьому змагання не завершуються. Попереду ще безліч турнірів, залучитися до яких запрошують усіх полтавців та гостей міста.