Всеукраїнський фестиваль трудових загонів

Сьогодні на Полтавщині у трудових загонах задіяно близько півтори тисячі молодих людей. Усі вони поки що навчаються у школах чи університетах, але вже заробляють собі на життя. Молодь працює на сезонних роботах - у сільському господарстві чи на будівництві. Полтавська студентка Оксана Тищенко цього літа працювала у полі.

Оксана Тищенко
студентка, учасниця трудового загону «Гоголь-Моголь»
«Ми садили, наприклад, овочі, піклувалися про них, поливали, виконували всі земельні роботи.»
«Оплата, як для студентки, досить непогана. Мені вистачає. Як дня неосновної роботи, у принципі, нормально.»

Молодих працівників організовує обласний молодіжний центр праці. На думку представників обласної влади, хлопці та дівчата не лише заробляють гроші, а й отримують досвід, який знадобиться їм у побудові кар’єри.

Валерій Пархоменко
заступник голови - керівник апарату ОДА
«Озвучене було соціальне опитування в Європі, опитали 20 тисяч чоловік. Тож, вони вважають, що помідори ростуть під землею, а сир виготовляють із застосуванням невідомо яких технологій. Агроном, ветлікар та представники інших агротехнічних професій потребують у першу чергу практики.»

Наприкінці серпня пройде щорічний Всеукраїнський фестиваль молодіжних трудових загонів під назвою «Ми працею славимо тебе, Україно!». Полтавщину знову представить команда під назвою «Гоголь-Моголь» . Нагадаємо, на минулорічному фестивалі колектив посів п’яте місце.