Гості з «Католицького руху сільської молоді Німеччини»

Католицька делегація приїхала на запрошення полтавської «Молодіжного об'єднання Фільтфальт». Адже основна мета його існування - налагодження партнерських зв'язків із Німеччиною.

 Анна Хлистун, голова ГО «Молодіжне об'єднання Фільтфальт»
"Ми приймаємо німецьку делегацію у себе в гостях і 15 українських сімей гостинно відчинили для них двері, кожен наш гість живе у наших родинах. І спеціально з цього приводу з приводу їх приїзду ми підготували для них велику програму."

Делегація представляє «Католицький рух сільської молоді Німеччини» займається громадською роботою, допомогою літнім людям та молоді.

Йозеф Зюсс, голова молодіжної організації «Католицький рух Німеччини»
"Це молодіжна організація, яка є по всій Німеччині. Там вона налічує 60 тисяч учасників. "

Подібний досвід обміну делегаціями дуже важливий для нашої держави, адже він сприяє налагодженню більш тісної співпраці між країнами та їх громадянами - зауважив Валерій Прахоменко. Католицьких рух ділиться своїм досвідом, полтавські активісти розповідають про власні надбання, знайомлять гостей із культурою та історією Полтавщини.

 Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА
"Завдяки цій співпраці діти з України зможуть взяти участь поїхати у Німеччину для того, щоб набратися досвіду. Діти з Німеччини вивчають Україну ."

Під час перебування в області іноземні гості, відвідали такі визначні місця як музей Поле Полтавської битви та Краєзнавчий музей .