Скільки коштує зібратися до школи?

Найчастіше купувати шкільне приладдя батьки приходять разом з дітьми. Нині більшість дорослих вже встигли добряче витратитись на канцтовари. В асортименті олівці різних розмірів та в різних пакунках вартістю від 5 до 20 гривень, щоденники від 6 до 40. Зошити теж на будь-який смак.
 Діана, дев’ятикласниця
"Хотілось купити щоденник без малюнка, такий простий, а зошити не знаю якісь виберу, які сподобаються. "

Продавці запевняють, ціни на шкільне приладдя цього року не кусаються, тож якщо людина бажає зекономити потрібно просто обирати товар подешевше.


 Анна, продавець
"По 75 копеечек обычная старая обложка, как раньше было в совецкое время, а за 6, 50 это 96 листов цветная обложка. "

Але канцелярські товари по гаманцю б’ють не так сильно, зазначають батьки інша ж справа шкільна форма.

 Марина
"Костюм вибираю на сина, ціни ну звичайно ростуть, щороку збільшуються."

 Анна
"До двохсот гривень думаю, да. Потому что блузку покупали от 150 до 180 гривен, думаю что и юбка в этом приделе будет."

Так костюм трійка на хлопчика коштуватиме в середньому від 430 гривень але все залежить і від країни виробника та матеріалів з якого він виготовлений. Найдорожча шкільна форма з натуральних тканин. Продавці кажуть якісний комплект звичайно ж дорожче китайського.

 Любов, продавець
"У нас Киевские костюмы очень хорошого качества от 430 гривен, на взрослого подростка 480-500 гривен. Есть Турецкие костюмы тоже хорошого качества вот этот ряд и вот этот очень пользуются спросом. "

Шкільний рюкзак можна придбати і за 100 гривень. Яскраві кольори, різноманітний дизайн, але чим більше зручностей тим і дорожче. Продавці зазначають, тут все просто яка ціна така й якість.

Тетяна, продавець
"Производитель, качество ткани. Конечно с Китаем не сповнить который можна зо 100 – 150 гривен купить, ребёнок сами понимаете каное время с ним проходит. "

В цілому ж якщо збирати д школи першокласника в якого немає запасів з минулих років, батькам доведеться витратити в середньому більше тисячі гривень.