День підприємця

Без підтримки бізнесу полтавській економіці було б нелегко. Про це, вітаючи підприємців із професійним святом, сказали керівники області та міста . Голова обладміністрації Олександр Удовиченко підкреслив: на Полтавщині між бізнесом та владою є порозуміння і співпраця.

Олександр Удовиченко
голова облдержадміністрації
«Влада, як міська, так і обласна, намагається підтримувати бізнес. Партнерські відносини дають мені право низько вклонитися вам за вашу працю, за ті робочі місця, які ви створили, за ті платежі, які ви робите сьогодні до бюджетів, і за ті благодійні речі та меценатські речі, які робить сьогодні бізнес.»

А голова обласної ради Іван Момот переконаний: для того, щоб успішно вести власну справу, потрібно мати неабиякий талант.

Іван Момот
голова обласної ради
«Я думаю, за день можна відкрити рахунок, зареєструвати підприємство, але потім для того, щоб заробити гроші для себе і людей, які там працюють, заплатити податки, треба мати величезний талант.»

Привітали підприємців і податківці, керівництво торгівельно-промислової палати, представники центру зайнятості. Найуспішніших бізнесменів нагородили грамотами за співробітництво та вклад у розвиток регіону. Нагадаємо, День підприємця в Україні святкують з 1998 року.