Крадіжка у потязі

До лінійного відділу міліції на станції Полтава звернулася зі скаргою мешканка Донецької області. Жінка їхала потягом «Луганськ - Київ». У районі станції Красноград вона помітила, що у її купе зайшов якийсь молодий чоловік.

потерпіла
«Я піднялася, поки зліла з другої полки… Я стою, а він проходить поруч. Мені слід було йти за ним і хапати його. І він ніби щось несе.»

Жінка зрозуміла - молодик тримав у руках її сумочку. Вона звернулася до міліції, а потім - до провідників, з якими вони разом почали шукати крадія. Виявилося, що спритний зловмисник сховався у туалеті. Там він, злякавшись, викинув сумку з вікна. За словами потерпілої, там був паспорт, особисті речі, два мобільні телефони та 300 гривень у гаманці. Полтавські правоохоронці, які прибули на місце, знайшли сумку і усе, що у ній було, оглянувши місце події.

Юрій Байтало
заступник начальника - начальник громадської безпеки лінійного відділу на станції Полтава, підполковник міліції
«Під час огляду місця події працівники міліції знайшли особисті речі громадянки. Завдяки кропіткій праці експерта-криміналіста на гаманці, вкраденому у громадянки, було знайдено відбитки пальців підозрюваного, що стало беззаперечним доказом його причетності до даної справи.»

Сам підозрюваний спочатку свою провину категорично заперечував. Лише згодом зізнався: порушив закон і розуміє, що вчинив невірно. Каже: у всьому винен алкоголь.

підозрюваний
«Удвох із хлопчиком напилися. Як опинився у вагоні, не пам’ятаю.»

Факт злочину внесли до Єдиного реєстру та розпочали кримінальне провадження за частиною 2 ст. 185 Кримінального Кодексу України. Перевірку проводить лінійний відділ на ст. Полтава.