Міліціонери відшукали 2-х зниклих дітей

Напередодні навчального року в одному з сіл Новосанжарського району зникло двоє дітей. 9-річна Влада пішла гуляти зі своїм маленьким 4-річним другом , а повертатися не поспішали. Пошуки батьків результатів не дали, тож налякані вони звернулися до міліції.
 Віктор Шульга, заступник начальника, начальник кримінальної міліції Новосанжарського РВ УМВС Полтавщини

"Відразу був піднятий по тривозі весь особовий склад Новосанжарського райвідділу. Повідомлені всі жителі села. Приблизно о першій годині ночі поблизу , неподалік від свого будинку працівники міліції виявили хлопчика, він був заплаканий, його привели додому."
Як виявилося , як і зазвичай, малеча гралася на гойдалках. Аж раптом на майданчику з"явився собака. Він і налякав друзів.

 знайдена дівчинка
"Вона просто гавкала, не бігла. Я хотіла щоб вона мене не побачила і пробігла. І ти побігла в одну сторону, а хлопчик там остався."
Знайшовши хлопчика і зорієнтувавшись у ситуації, правоохоронці швидко виявили і дівчинку.Зараз маленькі товариші почувають себе добре .
Міліціонери ж закликають батьків контролювати дозвілля своїх дітей, змалечку навчати їх правилам безпечної поведінки та безпечного відпочинку. А в разі чого негайно телефонувати до міліції, адже оперативність - один із головних складових успішного розшуку дитини.