Пожежники Полтавщини рятували від вогню школу(умовно)

До полтавської школи № 16 поспішає пожежна машина. І не одна. В навчальному закладі виникло займання. Щоб його ліквідувати, негайно прибули рятувальники. Такі навчання Державна служба надзвичайних ситуацій Полтавщини спільно з медиками проводить на початку кожного навчального року. Цього ж разу на гасіння умовної пожежі зібрали керівників районних служб ДСНС з усієї області.


Роман Кириленко, начальник Управління ДСНС Полтавщини
"Для того, щоб показати їм, освіжити в їх пам’яті, для того, щоб вони провели подібні заходи у себе в районах. І щоб ми знали, що наші діти убезпечені в разі виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій під час навчального процесу"

Щойно з’явився запах диму, у школі пролунав довгий дзвінок, і дітей одразу евакуювали з приміщення. За справу взялися професіонали. 9 одиниць пожежної техніки, 35 людей особового складу задіяні на ліквідацію займання. в рятувальних заходах також взяла участь пересувна психологічна служба, що має допомагати дітям, які від надзвичайної ситуації постраждали емоційно. Підсумки спільної роботи служб підбив заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко.

Борис Галушко, заступник голови облдержадміністрації
"Ми побачили злагодженість роботи і учбового закладу, дітей, колективу педагогічного, і зрозуміло, служб професіоналів, які виконували свою роботу"

Натомість діти по- своєму оцінили роботу рятувальників.

Саміра, 11 років
"По 12-бальной системе - 11."
"- нам було цікаво, но если бы нас покатали и повеселили, было бы лучше"

За словами заступника голови облдержадміністрації Бориса Галушка усі школи Полтави вже пройшли перевірку з протипожежної безпеки і готові до навчального року. А щоб діти краще знали, як поводитись в надзвичайних ситуаціях, програмою передбачено щотижневі заняття з охорони безпеки життєдіяльності.