Посвята в студенти (ПНТУ)

Цього року стати студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пощастило 3-м тисячам юнаків і дівчат, в цілому ж до ВНЗ надійшло більше 10 тисяч заяв від 7 тисяч абітурієнтів з усієї України. Більше 2 тисяч осіб було зараховано на денну форму навчання, більше 400-сот на заочну, решта - спеціалісти, які вирішили здобути освітньо-кваліфікаційний рівень магістра у рідному ВУЗі. Не зраджуючи добрій традиції усі першокурсники пройшли обряд посвяти у студенти Співочому полі імені Марусі Чурай. Під час свята Володимир Онищенко, зауважив цього року університету із першокурсниками пощастило.

 Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка
"У цьому році наш університет від кількісних показників перейшов до якісних, тому що студентами першого курсу стали більше 100 медалістів, 50 студентів які навчались у ВНЗ 1-2 рівнів акредитації 1 отримали дипломи з відзнакою"

Цього року на вступ до університету конкурс був рекордним, всього 550 бюджетних місць,  на 1 претендувало більше 10 абітурієнтів. Найпопулярнішими виявились напрямки: нафтогазова справа, туризм, документознавство та інформаційна діяльність, комп'ютерні науки, здоров'я людини й фізична реабілітація, тому вступити вдалося тільки найкращим.

 Наталія Мельниченко, першокурсниця ПолтНТУ
"Дуже багато вчиться тут моїх знайомих, гарна про нього ходить слава серед полтавських вузів , ну і взагалі це дуже гарний вуз, тут завжди цікаво тут розвинена самодіяльність."

 Ірина Науменко, першокурсниця ПолтНТУ
"Всі мої друзі тут навчаються, дуже гарний колектив, гарні педагоги. Все тобто мені дуже подобається "

Привітати зі святом «Дня знань» та поділитись досвідом із першокурсниками на посвяту прийшли й старші товариші.

 Олена Шаповалова, другокурсниця ПолтНТУ
"В університеті дуже велике поле для самореалізації, у нас є і наукові школи де можна написати наукову роботу і можна реалізуватися в плані науки ,можна до центру культури звернутися там навчать і співати і танцювати. "

Крім друзів та рідних підтримати першокурсників на свято завітали й представники влади, які привітали молодь із правильному виборі навчального закладу.

 Іван Момот, голова Полтавської ОР
"Ви ступити до вузу національного нівня, це прекрасна матеріально технічна база, де ждобрі традиції але найбільше надбання цього навчального закладу це їхні викладачі. "

Усі першокурсники ПолтНТУ отримали головний атрибут студента - залікову книжку, у якій, сподіваються, будуть тільки високі бали.