Свято Першого дзвоника (СШ №3)

Ці діти вперше сіли за парти. Почався перший у їхньому житті шкільний урок. Їм дуже цікаво, але водночас вони трошки хвилюються. А ще більше нервують батьки першокласників - дорослі з гордістю спостерігають за малечею, яка починає подорож країною знань. У міській спеціалізованій школі номер 3 - урочисте відкриття нового навчального року: повітряні кульки, пісні. Заняття заклад починає на чолі із молодим творчим директором Євгенієм Романовим.

Євгеній Романов
директор Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3
«Нехай зараз ви трошки хвилюєтеся, аде незабаром ви зрозумієте, наскільки великий і дивовижний світ знань. Ви почуєте шкільний дзвоник і перед вами відкриються двері країни знань, нових досягнень.»

До привітань приєдналися і представники обласної влади. Із вітальним словом виступив заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Володимир Марченко
заступник голови Полтавської обласної ради
«Трошки сумно, що закінчилося літо, але. Разом із тим, життя не стоїть на місці, ми рухаємося вперед. У першу чергу я хочу сказати добрі і теплі слова нашим першокласникам.
Вітаю, і нехай вам буде легка дорога у цій прекрасній і добрій школі.»

Привітав дітлахів та дорослих із 1 вересня і голова ради ректорів вишів Полтавщини і батько першокласниці Володимир Онищенко.

Володимир Онищенко
голова ради ректорів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону
«Як батько першокласниці, вітаю усіх першокласників і батьків з нашим святом. Бажаю нашим чарівним дітям успіхів у навчанні, батькам - витримки, гарного настрою, міцного здоров’я.»

Про початок уроків полтавських учнів сповістив традиційний шкільний дзвоник.
Нагадаємо, у новому навчальному році на дітей та вчителів чекають нововведення. Вже з 2 класу дітвора вивчатиме інформатику. Окрім цього, батьки обиратимуть для класу одну іноземну мову - англійську, німецьку або російську. Щоправда, 3-ї школи останнє не стосується - вона спеціалізується на вивченні англійської - найпопулярнішу світову мову тут освоюють із початових класів.