Мешканці селища Червоний шлях продовжують відстоювати рідну школу

Мешканці селища Червоний шлях продовжують відстоювати філію 12 школи, яку вирішила закрити влада міста, а її учнів перевести до основного приміщення, що знаходиться за декілька кілометрів по вулиці Нариманівській. Шлях до основної школи проходить «монастирським серпантином», який перебуває м’яко кажучи в аварійному стані. Автобусам та вантажівкам рух по цій дорозі, взагалі заборонений, шкільному транспорту який має підвозити дітей до навчання об’їжджати доведеться містом, що займе чимало часу. Не байдужий до долі школяриків Юрій Бублик народний депутат України, який разом з полтавцями свято першого дзвоника провів під стінами мерії
 Юрій Бублик, народний депутат України від ВО «Свобода»
"Ситуація взагалі склалась з нашим життєвим устроєм. Школа це лише прецедент чому ми збираємо тут людей, вони виявили ініціативу, ми як народні депутати ми їм допомагаємо. "

Люди скаржаться, закрити школу намагалися неодноразово, але спільними зусиллями їм вдавалось відстояти навчальний заклад, проте цього разу сил у людей не вистачило, школу таки закрили, і першого вересня уроки довелося проводити не у затишних класах, а під стінами міської ради.

 Оксана Яковлева, селищний голова с. Червоний Шлях
"Вони прийшли не в свій клас, тому що в школу нас ніхто не пустив, а прийшли під стіни міської ради."

Втомившись бути не почутими та так не отримавши відповіді на хвилюючі запитання, наступного дня люди у супроводі народного депутата вирішили: «Якщо Магомет не йде до гори, то гора йде до Магомета » і направились прямо до міського голови, якого о восьмій годині ранку чомусь на робочому місті не виявилось і на телефонні дзвінки він не відповідав.

"Що на мій дзвінок скаже... Нажаль не відповідає."


Люди вирішили не розходитись та дочекатись на міського очільника, а заодно прямо у мерії провести уроки для малюків.Сама ж малеча розповідає, вони не хочуть навчатись в іншій школі, і прийшли до міського голови аби відстояти свою рідну.

"Ми сьогодні прийшли до Мамая Федоровича аби він не закрив нашу школу."
"Мамай закрив нашу школу і ми не хочемо йти в нижню, тому що дуже далеко і треба їхати через город, а нас тоншить в автобусі."
"Ми сьогодні тут бо нам немає де навчатись"

Так і не дочекавшись на Олександра Мамая, люди вирішили залишити йому маленький подаруночок: малеча прикрасила стіни коридору міськради малюнками, та передала маленький презент.

«Забери свою гречку, поверни нашу школу. Передасте це міському голові? Дякуємо, тьоті давайте гречку»

Юрій Бублик зазначає, що люди не припинять пікетувати мерію доти, доки їх нарешті не почують, адже закриття філії 12 школи це тільки початок.

 Юрій Бублик, народний депутат України від ВО «Свобода»
"Сьогодні нажаль знову ми не достукалися до міської влади. Міська влада в черговий раз проігнорувала волю громади і я гадаю громада Червоного Шляху згуртована, вони розуміють якщо вони зараз відступлять по школі, то з ними взагалі не будуть оахуватись, не рахуватимуться з усією Полтавською громадою"

У свою чергу ми обіцяємо стежити за тим як розгортатимуться події та інформувати Вас про зміни у ситуації.