Оси окупували Полтавську гімназію № 31

Оси окупували третій поверх Полтавської гімназії № 31 у величезній кількості- розповідають в адміністрації закладу, тому позбутися їх без допомоги рятувальників було практично неможливо. Сигнал до оперативно-коордінаційного центру Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій надійшов о 10.40 - щойно виявили небезпечних комах.

Віталій Шкаревський, начальник відділу роботи із ЗМІ, громадськістю та документального забезпечення ДСНС Полтавської області
"Дирекція школи про допомогу звернулась – про те, що у приміщенні туалету знаходиться велика кількість ос. Вони самі спробували з ними щось зробити, але коли почали ворушити, вони ще більше почали вилітати. Вони закрили туалет, щоб туди школярі не заходили – не дай Бог, щоб дітей не покусали."

За допомогою підйомника, рятувальники, у спеціалізованому захисному одязі дісталися третього поверху, та дихлофосом обробили місця виявлення ос .
По завершенні дезінсекції, працівники аварійно-рятувального загону ретельно оглянули будівлю і не виявили жодних слідів комах.

 Наталя Сокіл, заступник директора по господарчій частині гімназії № 31
"Дійсно ми всі полякалися, дітей в туалети ми не пустили, і визвали рятувальну службу, яка приїхала за 10 хвилин. І побороли ми ос"

Заняття розпочались без запізнення - о восьмій ранку. Навчальний процес не переривався, а надзвичайна подія минула поза стінами школи.

Коля Лашко, семикласник Полтавської гімназії № 31
"Ми сьогодні йшли з ранку в школу вчитися і побачили газель МЧС. Ми подивились у вікно і потім знову почали вчитися"
До речі, саме у першій половині дня в ос спостерігається пік активності, а найбільш агресивними вони стають в ясну суху погоду. На щастя, перший навчальний день видався похмурим - тому рятувальники позбавили гімназію від жалючих «окупантів» за 20 хвилин.