засідання в ОДА

Минуло більше місяця від початку реалізації Закону України «Про аквакультуру». За цей час на Полтавщині систематизовано безліч матеріалів. Всі положення процесу оренди водних об’єктів відтепер зведені в єдиний документ, за словами Володимира Кириленка, заступника начальника обласного управління водних ресурсів облдержадміністрації, -таке оновлення незручне. Адже раніше мало не кожен пункт був краще пояснений в окремій брошурі. Існують й інші зміни.
Володимир Кириленко, заст. нач. обласного управління водних ресурсів
"Оренда водних об'єктів в межах населеного пункту була і залишається від орендодавця сільської селищної ради. За межами населеного пункту була від райдержадміністраці, а зараз прописано ОДА...раніше був спеціальний підрозділ в управлінні с/г "Відділ управління рибного господарства". Цікаво контролювати і вал, що ми виробляємо на цих ставках, водосховищах."

Можна орендувати і водосховища не комплексного призначення. Відповідно до закону -обов’язкове оформлення паспорту водного об’єкту, із характеристиками площі, об’єму. Говорили на засіданні обласної робочої групи ще й про підготовку кормової бази та тваринництва до зими.
 Іван Филоненко, заст. директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА
"На сьогодні іде закінчення заготівля соковитих кормів і силосу -найголовнішого корму, щоб тварини зимували добре. Сьогодні вже заготовлено 684 тисяч тон силосу."

Протягом 10 днів всі кормові площі будуть зібранні -запевнили на засіданні. Їх залишилося близько 9 тисяч гектарів. Планують отримати 830 тисяч тон силосу.