Люки без кришок

Центр міста. Цей відкритий каналізаційний люк знаходиться в Корпусному парку. А цей - неподалік від нього - по вулиці Чорновола. Вони не мають накриття, тому становлять загрозу для полтавців. Самі перехожі, дізнавшись про зникнення кришок, обурені.
Крадіжки кришок від люків у Полтаві не рідкість. Однак ці каналізаційні колодязі не накриті з іншої причини. Як пояснили у комунальному підприємстві КП «Полтававодоканал», люк у Корпусному парку на їхньому балансі. Завершуючи ремонт працівники забули його накрити. Після скарг полтавців, ситуацію виправили. Люк по Чорновола, 2 на даний час лише огородять попереджувальними знаками. Його балансоутримувач - шляховоексплуатаційна дільниця немає залізної решітки. А бетонні кришки не витримують транспорту, який тут пересувається. Тож людям доведеться почекати.
Юрист Віталій Нікіпєлов говорить, якщо полтавець потрапить у відкритий люк, він має право вимагати відшкодування. Однак безвідповідальність комунальних служб потрібно довести через суд.
Однак, у випадку крадіжки кришки, винним визнається правопорушник. Загалом, довести причетність будь якої структури чи особи до травматизму перехожого при падінні в каналізаційний люк - дуже складно. Тож полтавцям потрібно краще дивитися під ноги, щоб не потрапити в халепу через чиюсь безвідповідальність.