Зловживання спиртним завершилося вбивством

Трагедія сталася у самому центрі Полтави , в будинку по вулиці Духова. Чергова сварка між співмешканцями, що постійно -розповідають сусіди, зловживали спиртним, завершилася вбивством.
 сусідка
"Я на кухні, дивлюсь він прийшов с роботи трєзвий. Де він там, на автоагрєгатном послєднє время робив. Через врємя побігав-побігав, дивлюся пішов. Назад уже дивлюсь волоче її, вона вообще нікакая. Прямо висить на ньому , п"яна страшне."

Слово, ще одне - і вже сварка. Емоції, образи і пішло поїхало - розповідає співмешканець убитої.

 підозрюваний
"Толкнула мене в спину на газову пліту с кип"ячоной каструлєй. Ну я машинально ,був нож ,я ним робив. Машинально отмахнувся і попав."

Говорить - намагався надати першу допомогу, жінка вмирала на його руках. В скоєному розкаюється. Каже - дуже любив. Тому, усвідомивши, що кохану вже не повернути вирішив покінчити життя самогубством. Відкрив газ і почав чекати смерті. Потім -розповідає, помирати стало страшно, пішов купити горілки «для хоробрості». У той час, коли чолов’яга шукав спиртне, до квартири завітала його старенька мати. Вона і виявила бездиханне тіло жінки та зателефонувала у міліцію.

 Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС Полтавщини
"Даний чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння умисного вбивства. І в період з 1995 по 2001 рік, тобто протягом 6 років, перебував за це у в"язниці."

Нині чоловік перебуває під вартою, ведеться досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). А це - позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.