«100 кращих товарів України»

Конкурс «100 кращих товарів України» відбувається вдесяте. Наразі завершено його регіональний етап, до якого долучилося 19 підприємств Полтавщини. На жаль,-говорять керівники області, не знайшлося бажаючих позмагатися в номінації «Вироби народних художніх промислів». Незважаючи на це, на першому етапі виробники представили 23 види послуг та продукції. Їх оцінювали за спеціальною системою.
 Олена Адамович, заст. голови Полтавської ОДА
"Система оцінки максимально наближена до європейських стандартів. Є така система ділової досконалості. Саме вона покладена в основу оцінювання підприємств, які подали заявки."

Експерти регіонального рівня перевіряють наявність сертифікатів якості, відповідності, протоколи підприємств. Наступний етап контролює незалежне журі. Оцінювання конкурсантів проводилося за багатьма критеріями: якісні показники і конкурентоспроможність продукції та послуг, цікавилися спеціалісти і тим,чи існує на виробництві екологічний менеджмент, чи використовуються енергозберігаючі технології. Всього 15 критеріїв.
 Олена Адамович, заст. голови Полтавської ОДА
"Переможці мають право взяти участь у Всеукраїнському конкурсі, виставити свої стенди на національній виставці, на якій будуть іноземні делегації, представники бізнесових кіл, представники ЗМІ, інвестори, партнери. Підприємство матиме можливість подальшого розвитку."

Найбільше заявок -12, було подано в номінацію «Продовольчі товари». Проте лише 8 із них продовжать боротьбу на загальнодержавному рівні