Сесія Міської Ради

 На черговій сесії міської ради депутати вручили  колегам нагрудні відзнаки з нагоди Дня незалежності та розпочали роботу: обрали лічильну комісію та секретаріат, затвердили порядок денний. Далі слово для виступу попросив Ігор Лебедик, та запропонував міському голові взяти кошти заплановані на ремонт дороги, на якій живе Олександр Мамай та спрямувати їх на ремонт серпантину на вулиці Лугова , адже це потрібно для більш оперативного підвозу дітей до філії 12 школи.

 Ігор Лебедик, депутат міської ради
"Внести изменения, перераспределить деньги которые были выделены на улицу Свитанкову, перераспределить и сделать дорогу на серпантин Червоний Шлях "

Подібної пропозиції міський голова вочевидь не очікував, адже це викликало у нього бурхливу реакцію. Олександр Мамай не звертаючи увагу на присутність у залі колег та представників засобів масової інформації аналізуючи діяльність депутата торкнувся його осибистого життя та життя його родини це переросло у бурхливу перепалку.

- Вы сейчас переходите на персоналии в общении с депутатом.

- Персоналії, це розпочалося з вулиці Світанкової. Персоналії... шановні депутати. Так! Тема закрита! Це буде на довго. Шановний депутат Лебедик! Ти знаеш з звідкіля ти взявся, отут на цьому місці? Громада проголосувала? Я думаю всі без виключення знають звідкіля взявся шановний депутат Лебедик. Я тебе породив, я тебе і помножу на ноль!

Після того я пристрасті трохи вщухли слово взяла Любов Шайдур ,яка виступила з заявою від депутатів фракції всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» скасувати рішення міськвиконкому щодо підняття тарифів на комунальні послуги, оскільки воно було прийнято з рядом порушень. Зокрема не було проведено громадських обговорень та масового інформування населення.

 Любов Шайдур, депутат міської ради
"Громадськість має право орієнтуватись в причинах подібних кроків, місцева влада повинна вчасно проводити обговорення зі споживачами з обґрунтуванням причин зміни складових тарифів на житлово-комунальні послуги. "

Нажаль депутати не підтримали ініціативу, та навіть не включили її у порядок денний. Також  на сесії за пропозиціями міського голови збільшено видатки міського бюджету за рахунок залишків загального і спеціального фондів та перерозподілено їх між управліннями міськради .