Концерт «ДМЦ»

Сольна програма з близько 30-ти пісень, кожна з яких певна частинка життя, емоцій ,почуттів , переживань. Справжнім гурт ДМЦ завжди був, справжнім залишається і нині. А тому прихильникики їм вірять і, познайомившись одного разу,  не зраджують цій музиці протягом багатьох років існування колективу.
Тур Україною - початок активного творчого року гурту "ДМЦ". Щоправда для його лідера Андрія Гречаника творчий рік розпочався ще у січні великим акустичним турне. І хоч відвідав з концертами понад півтора десятка міст , коментуючи такі виступи сором"язливо знизує плечима.

ТИТР: Андрій Гречаник, лідер гурту "ДМЦ"
" Я просто не люблю играть в акустике, и для меня это настоящий кошмар, но людям почему-то нравится...Когда у тебя за плечами бандиты с гитарами, тогда веселее гораздо"

Супроводжував тур "ДМЦ-шників" і саундпродюссер гурту. Говорить - знайомі з хлопцями вже понад 2 роки, з перших їх візитів до російської столиці.


 ТИТР: Сергій Жилєнков, саундпродюссер гурту "ДМЦ"
"Било нечто непонятное. Т.е. 7 человек ...Пришел в команду , мы начали работать, находить площадки и стали выставлять определенные минимальные требования - группа зазвучала."


Звучати групі ДМЦ буквально днями знову в Москві -ділиться планами Андій Гречаник.
ТИТР: Андрій Гречаник, лідер гурту "ДМЦ"
" Мы едем в Москву на фестиваль "Живые"...возможно еще будут какие-то съемки клипов..."
Що ж до більш далекоглядних планів, то попереду у хлопців фестивалі у "Рок-н-болл" у Полтаві та "Кино сначала" в Судаку. А ще на осінь запланований реліз чергового альбому. Як зізнаються "ДМЦ"-шники  - чекають його можливо більше за своїх прихильників.