засідання координаційної ради ОДА

На засіданні координаційної ради з контролю за підготовкою народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період говорили про готовність водоканалів до холодної пори року. За словами представників влади, 90 відсотків робіт вже виконали. В усіх крупних містах регіону, і у Полтаві також, тривають перевірки та ремонти водогонів, водозаборів, вентиляцій. Повністю полагодили та оглянули насосні станції. Звичайно, є і проблеми.

Олександр Тонков, директор департаменту житлово-комунального господарства ОДА
«Є загальна проблема - стан самопливних колекторів, які піддаються впливу сульфато-газової корозії, але це питання вирішується поступово, наші підприємства працюють у тому режимі, у якому і повинні працювати.»

Щодо підприємства «Полтававодоканал», тут підготовка на позначці у 93 відсотки. До ладу привели 96 відсотків водопровідних труб. Водоканалівці сподіваються, що до початку холодів не станеться нічого критичного і тепло в оселі дадуть вчасно. До речі, центральний уряд розпорядився - батареї повинні нагрітися у перших числах жовтня.

Віктор Животенко, перший заступник голови ОДА
«4-5 жовтня повинні бути готові включити опалення у соціальній сфері - школи, садочки, лікарні, будинки-інтернати.»

Уже із 1 жовтня на Полтавщині хочуть почати випробування тепломереж. Це стане репетицією перед стартом опалювального сезону