Нововведення на "Укрзалізниці"

Пасажирам "Укрзалізниці" хочуть заборонити виходити з потягів на коротких зупинках. Відповідно до проекту наказу, який розробили в міністерстві інфраструктури, пасажирам хочуть заборонити виходити з потяга на зупинках, що тривають менше п'яти хвилин, якщо ніхто не висаджується з потяга. Полтавці до подібного нововведення ставляться неоднозначно.

"Людям не зручно і кожен їде і стареньке їде і молоді їдуть. Молоде то вискочить той побігло, а пожелі як? Тяжко"

"Якщо такий закон введуть то це буде нормально для безопасності пасажирів і в обще щитаю це правильним."

"Це дуже добре, що приймуть такий закон, ну не закон, а ну залізнична станція це придумала і це дуже добре. "

"В вагонах зазвичай не має чим дихати, багато людей і потрібно подихати все-таки залишити дозвіл щоб могли люди виходити. "

У працівників залізниці також ставлення до законопроекту двояке.
 Вікторія Москалюк, провідник
"Було таке, коли люди виходили, а тоді забували вернутись, або вещі оставляли тоже не раз забували, хто зна з одного боку і правильно, а з другого тоже може человеку подихать хочеться "

Така новація, як повідомила нашій знімальній групі Ольга Дяченко, начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень й справді полегшить роботу провідників, які до цього вимушені були постійно контролювати чи повернулись пасажири на свої місця. Також у проекті передбачається дозволити перевезення не більше двох кімнатних тварин у вагонах поїздів підвищеного комфорту.