фестиваль читацьких талантів "Крок до успіху".

Сьогодні бібліотеки не тільки осередок мудрості, це щей і осередок спілкування, і місце, де можна продемонструвати усі свої таланти та освоїти нові. Це на власному прикладі третій рік поспіль доводять у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара під час фестивалю читацьких талантів "Крок до успіху". Організатори розповідають за цей час він встиг полюбитись, як учасникам, так і глядачам.

 Ірина Балибіна, директор обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара
"Мы не говорим шаг много это или мало, мы говорим о том что шаг должен быть сделан в правильном направлении. Сегодня библиотеки и наша библиотека в том числе обладает прекрасной материально–технической базой и прекрасно подготовленный специалистов может говорить об этом, если дети хотят получить образование они должны прийти в библиотеку. "

Юні читачі бібліотеки продемонстрували свої найяскравіші таланти у п’яти номінаціях: вокальне, музичне, циркове мистецтво, хореографія, художнє читання.


"Я підготувала класичний твір дележанс-куперен, сюди я приходжу дужу часто і беру різну літературу , мену подобається ця бібліотека. "

"Я учась у Карлівській СЗОШ I-III ступенів №1 приїхала сюди із піснею « Есле б небыло войны » Валентини Толкунвой"
Під час фестивалю в бібліотеці відкрили справжньою "Фабрики талантів" на якій малеча опановує нові таланти у гуртках декоративно-прикладного мистецтва, і можливо наступного року виставку талантів поповнять і їхні роботи. "