Фестиваль дитячих талантів

Фестиваль дитячих талантів вже став в доброю традицією адже проводиться в 5-те. За цей час він жодного разу не потроювався, зазначають організатори. Цього року темою обрали відразу дві визначні дати: день народження Івана Котляревського та 200-річчя нородження Тараса Шевченка.

 Ольга Коваленко, завідуюча відділом гуманітарних дисциплін ПОІППО
"Для того щоб дітям було цікаво, щорічно змінюються номінації, тобто вони не повторюються. Минулого року ми говорили про Т.Г. Шевченка устами письменників рідного краю, а сьогодні ми говоримо, ну дата така і будемо говорити від Котляреського до Шевченка один крок. "

Фестиваль побудований на базі конкурсу, має номінації і переможців зазначають у музеї.

 Валентина Скриль, старший науковий співробітник літературно-меморіального музею ім. І. Котляревського
"Фестиваль у нас конкурсний, він ділиться на дві номінації. У першій номінації будуть виступати діти які будуть читати, це буде конкурс на краще виконання вірша про Т. Г. Шевченка, другий етап це пісні, виконання пісні на слова Т.Г. Шевченка. "

Заявку на участь у фестивалі подали більше 50 дітлахів з усієї Полтавської області. Розповідають, до вибору твору підходили дуже відповідально .

 Олена Строба, учасниця конкурсу
"Для конкурсу я підготувала поезію Л.В. Костенко, яка називається «Кобзареві». Вона присвячена Т.Г. Шевченку. Мій вибір можна обґрунтувати тим, що Ліна Василівна моя улюблена письменниця і я вважаю ,що вона гідна того щоб вірші її лунали в усіх кіточках нашої Країни. "

 Анна Безкоровайна, учасниця конкурсу
"Я співатиму пісню «Ой чого ти почорніло зеленеє полу», за словами Т. Шевченка і за музикою Петрова Анатолія, ця пісні виражає патріотичність."

По завершенню переможці у номінаціях отримають примірники Кобзаря та пам’ятні подарунки від інституту післядипломної освіти.