Акція «Музей - школі»

300 тисяч - саме стільки людей краєзнавчий музей у середньому приймає за рік. За словами співробітників закладу, кількість відвідувачів останнім часом почала поступово зменшуватися. Причина - не у музеї, говорить завідувач відділом науково-освітньої роботи Людмила Бойко. Туристичні маршрути Полтавщини наразі нечасто включають у себе похід до музею. Для переважної більшості приватних турфірм організувати подібну екскурсію досить нелегко. А тому, щоб збільшити потік відвідувачів, заклад проводить акцію «Музей - школі», запрошуючи на безкоштовні екскурсії школярів разом із учителями.

Людмила Бойко
завідувач відділом науково-освітньої роботи Полтавського краєзнавчого музею
«Ми дізнаємося дуже багато історичних моментів, знайомимося з експонатами та підсилюємо екскурсії фільмами на окремі історичні теми.»
Наразі близько 75 % людей, що ходять до музею - школярі. Музей прагне зберегти цю аудиторію. Ця співпраця є, так би мовити, вигідною для обох сторін. Екскурсії - це своєрідні уроки для учнів, на яких вони не лише слухають, а й на власні очі бачать пам’ятки полтавської історії.

Сергій Остапієнко
учитель історії Полтавської ЗОШ № 7
«Дуже потрібна річ, частіше б проводили такі заходи. Уроки на базі музею корисні, адже діти наочно знайомляться з історичними та археологічними пам’ятками Полтавського краю.»
Педагоги впевнені - на таких уроках діти краще засвоюють знання. Допомагає зміна обстановки та цікаве викладення матеріалу.

Олександр
учень 7 класу Полтавської ЗОШ № 7
«У мене дуже приємні враження від цього музею. Тут є багато цікавих речей з нашого Полтавського краю. Нам дуже цікаво розказують про них.»
Протягом весни краєзнавчий музей планує запросити до себе ще кілька міських та обласних шкіл. Окрім цього, заклад розраховує і на дорослих відвідувачів та студентів - на цей рік адміністрація запланувала більше 40 виставок.