Чемпіонат України з кільцевих гонок вперше відбудеться в Полтаві

П’ятий завершальний етап Чемпіонату України з кільцевих гонок вперше відбудеться в Полтаві. Місто вітатиме гостей та учасників із України, Росії, Білорусі та інших країн у жовтні. Але підготовка до заходу розпочалася ще півроку тому, говорять організатори. Насамперед потрібно було обрати вдалу територію.
 Андрій Круглик, голова комітету Автомобільної Федерації України
"На данный момент в очень хорошем состоянии аэродром. В кольцевых гонках очень специфические машины, которые не могут участвовать по дорогам общего пользования. мы выезжали с комиссией, посмотрели аэродром. Он понравился и сразу же решили, что финал хотим провести именно в Полтаве."

Планують і розважальну програму. Деталі цієї частини тримають у секреті. Для учасників трасу намагаються зробити цікавою: швидкісні прямі, робочі ділянки з поворотами найрізноманітнішої конфігурації.
Руслан Мирошниченко, координатор Чемпіонату України з кільцевих гонок
"Мы строим трассу. за месяц выставляем ограждения, блоки, прописываем."
"Подбирали людей, люди должны быть сертифицированы. те, которые имеют лицензии на такие виды дисциплин."
"Финальное мероприятие должно быть масштабное, качественное и безопасное. "

Цього року географія змагання значно розширюється. Загалом, додають організатори, Полтава готова до таких перегонів. Тож, сподіваються, що наше місто долучиться до Чемпіонату України з кільцевих гонок і наступного року.