тиждень здорового способу життя.

У понеділок на Полтавщині стартував тиждень здорового способу життя. Відкрили його презентацією дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які демонстрували свої результати і здобутки. Наразі в області працює 55 ДЮСШ, куди ходить 17 тисяч дітлахів. А загалом у регіоні спортом займається приблизно 50 тисяч дітей. На нараді обласної міжвідомчої комісії з питань здорового способу життя міркували над тим, яких заходів слід вжити для того, щоб залучити до фізкультури та спорту ще більше малечі та юнаків.

Ігор Петраш, начальник управління з питань фізичної культури і спорту
«Ми вважаємо, що 5 % буде непогано. Ці заходи направлені на відкриття нових гуртків, секцій, залучення дітей.»

Чимало заходів запланували на цей тиждень. Зокрема, це відкриття нової спортивної школи у Полтаві. Загалом у районах області найближчим часом почнуть відкривати нові філії ДЮСШ, а в Кобеляках побудують 25-метровий басейн. Розвиток інфраструктури спорту на Полтавщині - один з пріоритетів облдержадміністрації, підкреслює її голова Олександр Удовиченко.

Олександр Удовиченко, голова облдержадміністрації
«Ми будемо намагатися координувати ці всі речі на рівні ОДА і структурних підрозділів. Кожен із вас, як член комісії, той, хто причетний до цього аспекту суспільного життя, має можливість вільно вносити пропозиції.»

Нагадаємо, сьогодні на Полтавщині реалізується програма розвитку фізкультури та спорту на 2012-16 роки.