Ярмарок освітніх технологій

У рамках тижня освіти дорослого населення, який триває з 11 по 17 вересня, в Полтаві пройде освітній ярмарок для тих, хто бажає навчитися новому.Планують представити популярні на ринку праці професії, і люди будь-якого віку (від 18 років) зможуть обрати справу до душі та пройти професійну підготовку. Мета заходу - як кажуть організатори - прискорення соціально-економічного розвитку нашого регіону, адже він залежить від освіченості та професійної підготовленості громадян. Пріоритет - робітничі професії, оскільки аналіз свідчить про їх затребуваність.

 Роман Дрозд, заступник виконавчого директора БА «Світло надії»
"У нас на начало октября запланировано открытие учебно-производственного центра. В первую очередь – для социально уязвимых групп населения: курсы там сварщика, курсы столяра, курсы швеи. То есть мы считаем, что эти услуги востребованы. Это будут бесплатные услуги"

Особлива увага приділяється людям, чий вік більше 45 років - для них також є можливість змінити рід своєї діяльності чи опанувати абсолютно новий фах. Зараз найпопулярніші - спеціальність «Комп’ютерні мережі і системи» та професії аграрного сектору - розповідає директор міського центру зайнятості. Спектр освітніх послуг постійно розширюється.

 Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості
"Ми плануємо ще до кінця року реалізувати напрямок «Міське будівництво і господарство». Зокрема, це може стосуватися осіб, які планують очолити ОСББ або створювати ОСББ, і яким не вистачає знань в плані ведення таких от комунальних господарств"

У планах - розповіли на робочій зустрічі - залучення до проекту іноземних партнерів та інвестиції у відкриття нових напрямів підготовки - наприклад, викладання іноземних мов для усіх бажаючих, опанування новітніх, європейських технологій виробництва тощо.
Ярмарок професій проходитиме 14 вересня, у центрі міста (по вулиці Жовтневій).