нагородження лауреатів Літературної премії імені Івана Котляревського

Літературна премія імені Івана Котляревського, заснована у 2003 році задля популяризації творчої спадщини класика новітньої української літератури, відбулася вдесяте. Змагалися учні полтавських шкіл. Цього року гумористичні роботи надіслало 30 учасників із 15 загальноосвітніх закладів міста.
Євгенія Сторожа, провідний співробітник літературно-меморіального музею ім. І. Котляревського
"Роботи дитячі хороші, треба було відібрати найкращі. За положенням у нас 3 лауреати і 1 абсолютний переможець."

Щороку кількість учасників не зменшується. Це свідчить про високий рівень конкурсу, впевнені організатори. Урочиста церемонія вручення премії відбулася в рамках святкування 110 річниці відкриття пам’ятника Івану Котляревському. Лауреати розповіли, що представлені твори писали спеціально для конкурсу.

 Ігор Гудз, учень 5 класу гімназії №31
"Цей твір я закінчив писати і // півріччі 5 класу. До речі, в цьому творі всі герої справжні. І все це реальність. В мене є друг Марк, про якого я багато описую в моєму вірші, справжня баба Галя і дід Микола."

 Яна Гриценко, учениця 7 класу гімназії №17
"Ідею подала мама. Цей випадок трапився з нею у реальному житті, коли їй було 5 років. Мати розповідає своїй доньці правила етикету і в кінці, коли всі гості пригостили цукеркою, вона замість "дякую" сказала "дайте ще"."

Вікова категорія учасників: 7- 9 класи. Лауреатів нагородили грошовими преміями по 200 гривень, а переможець отримав 500.