У Полтаві відзначають день фізкультури та спорту.

У Полтаві відзначають день фізкультури та спорту. Святкування розтягнули на цілий тиждень. Серед заходів: спортивні змагання, відкриття гуртків та нагородження спортсменів. Окрім цього, атлетів та працівників спортивної галузі запросили на концерт. Присутніх привітали очільники області Іван Момот та Олександр Удовиченко. За словами голови облради, підтримка фізичної культури на Полтавщині - одне з головних завдань. Саме для цього розробили програму підтримки спорту на 12-16 роки, за якою працюють сьогодні.

Іван Момот, голова обласної ради
«Є план басейну у Кобеляках, у Полтаві є проект плавального басейну. Ці всі проекти будуть реалізовані. Є добра воля, і, я думаю, якщо це буде необхідно, будемо виділяти кошти.»

Минулого року на підтримку спорту згідно з програмою виділили 15 мільйонів гривень. Цього року сума ще більша - 18 з половиною мільйонів. У регіоні проводять різноманітні змагання, спартакіади, турніри, аби зацікавити молодь вести здоровий спосіб життя. Окрім цього, в області ремонтують ігрові майданчики, яких зараз близько 2 тисяч. Зокрема, до кінця року зведуть ще 4 нових. Обласна влада орієнтується, у першу чергу, на підйом спорту на селі.

Олександр Удовиченко, голова облдержадміністрації
«Сьогодні, безумовно, важко утримувати цю інфраструктуру. У нас є проблеми. Наприклад, спорткомплекс у Гребінці. Він великий і нормальний, але з іншого боку дуже затратний з енергетичної точки зору, тож шукаємо додаткові кошти, щоб утримувати цю базу.»

На концерті з нагоди дня спорту присутніх потішили виступи талановитих учасників творчих колективів. А кращі спортсмени та фізкультурники отримали відзнаки та нагороди.