Комуналізація ринків

Комуналізацію ринків, розпочату з приходом нового мера Олександра Мамая завершено. Розпочиналося все, нагадаємо, гучними лозунгами про мільйонні надходження до міської казни, перетворення базарів на цивілізаційні європейські ринки, створення належних умов для покупця та продавця, регульованість та контроль над орендою торгових місць з боку міської влади. Адже все тепер робиться комунальним, тобто нашим. Але минав час, а ніхто про мільйонні надходження вже і не згадував, періодично журналісти надсилали запити до міської ради - розкажіть про прибутки Полтавасервісу - а отримували відповіді на кшталт - це комерційна таємниця.
Та справді несподіванкою для всіх прихильників комуналізації полтавських ринків стали платіжки від ТОВ Полтава-союз, приватного підприємства.Їх розпочали роздавати на деяких ринках з початку вересня. Анатолій Ковальов - директор речового ринку Полімпекс, який вже два роки судиться з міською радою через так звану комуналізацію - запитує : а вже закінчилась комуналізація ? а де ж обіцяне покращення ???


 Анатолій Ковальов
директор речового ринку "Полімпекс"
"А куда ж теденьги теперь пойдут, а где те деньги шо же насобирали ? а шо сделали в Полтаве ?.."


Керує підприємством" Полтава-союз", як повідомляє інтернет видання Полтавщина , депутат Ленінської райради від Совісті України, колишній директор ТОВ "Інтерагротранс" Микола Сіровський.
У телефонній розмові Микола Миколайович відмовився будь-що коментувати нашим журналістам.
Територіальне ж відділення Антимонопольного комітету також хоче зрозуміти такі дії міської влади.

Володимир Оніщенко
голова Полтавського відділення АМКУ
"Ми направили одразу вимоги і полтавасервісу і полтава союзу, пояснити такі кроки по здачі в оренду комунального майна без рішення на згоду АМКУ."


Комуналізації як такої і не було - переконаний депутат Октябрської райради Олег Пругло. Це було просто ширмою для перерозподілу власності.Сьогодні - говорить - це нагадує нам бандитські 90ті.

Олег Пругло, депутат Октябрської райради
"...це нагадує 90роки, прийшов один забрав, потім другий...."