АМК- законність підняття тарифів на проїзд

Територіальне відділення антимонопольного комітету після детального вивчення документів дійшло висновку, встановлення тарифу на проїзд у розмірі 2, 50 гривні не мало об’єктивних підстав. А численні звернення перевізників з проханням підвищити ціну проїзду, на які посилалась влада міста, виявились всього одним зверненням. Тож проти виконавчого комітету Полтавської міської ради було порушено судову справу. Тим паче, приймаючи рішення про підвищення тарифу на проїзд, чиновники посилались на транспортну постанову уряду, зазначив Володимир Оніщенко, але от її вимог чомусь не дотримались.


Володимир Оніщенко, Голова тервідділення АМКУ Полтавської області
"На зупинці автобуса, що здійснює перевезення в експресному режимі і режимі маршрутного таксі на запинці на назвою зупинки розміщено чорною фарбою експрес, червоною маршрутне таксі, ви посилаєтесь тут на цю постанову, чому вона не виконана, чому не зроблений графік руху експресних автобусів "

. Приорітетним і надзвичайно серйозним є питання і на ринку медичних препаратів області. Протягом місяця територіальне відділення АМК перевіряли роботу аптечних мереж в закладах охорони здоров’я на в 500 метровій зоні навколо них. В наслідок чого, як зазначає Володимир Оніщенко, було порушено ряд справ.

 Володимир Оніщенко, Голова тервідділення АМКУ Полтавської області
"На сьогоднішній день порушено 10 справ, це буквально ось у вівторок, завтра ми порушемо ще 5 справ, на наступному тижні ми подивимось по остальних об’єктах які у нас есть. "

Також посадовець порадив представникам будівельної галузі навести лад в своїх справах, адже в планах територіального відділення завітати з перевірками і до них.