Сесія міської ради

У Полтаві стало жити краще і криза нас залишає - так думають деякі чиновники міськвиконкому, в чому і звітуються депутатам: мовляв, показники ростуть, плани перевиконуються і покращення вже близько.
А оскільки добробут приходить семимильними кроками - то і зароблені кошти можна спрямувати на корисні справи. Те, що зекономили - витратять. Наприклад, на капремонт доріг - 959 тисяч із субвенції з обласного бюджету, або ж, наприклад, на боротьбу з омелою - цілих 220 тисяч гривень. А працівникам станції швидкої допомоги відшкодують 603 тисячі гривень за невикористані відпустки. Депутати традиційно були не проти.
Але - вирішили підекономити на електроенергії - розробили цілий Міський енергетичний план до 2015 рок
Розробка цього плану підтримана американською організацією USAID, а її мета - за два роки скоротити витрати теплової енергії містом на 15 відсотків. Частину витрат з реалізації заходів плану вже несуть міський та обласний бюджети. Ось так завжди: план щойно затвердили, а гроші вже віддавай.
Певно, потребами економії було викликане і скорочення штату Центру позашкільної освіти на Леваді, про що ми вже повідомляли. Звідти пішли й адміністративні працівники, і керівники гуртків. Запитання викликало резонанс - настільки, що міський голова сам вирішив прокоментувати історію, хоч цього і не було в порядку денному сесії.
Зекономили на центрі, зекономлять і на закупівлі техніки для Шляхово-експлуатаційної дільниці. Депутати вирішили так: купувати техніку буде не ШЕД, а управління житлово-комунального господарства, а паралельно внесуть зміни до статутного капіталу комунального підприємства, щоб не переплачувати за придбання машин.

Також депутати прийняли низку технічних рішень, внесли зміни до деяких діючих програм і затвердили виділення землі для спорудження житлових будинків - Полтава ж росте і розвивається, а жити декому із полтавців і досі ніде