ріст захворюваності на ГРВІ

Різкий перепад температури -із теплої погоди в дощову і прохолодну, спричинив ріст захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. Держсанепідслужбою проводиться щотижневий моніторинг, за останніми даними якого кількість дітей до 17 років в загальній епідеміологічній ситуації -понад 57 %, школярів -14%.
Станіслав Руденко, головний лікар Полтавської СЕС
"Всього по місту зареєстровано 587 випадків захворюваності на ГРВІ. Зі зниженням температури спостерігається підйом захворюваності, але епідпоріг не перевищено."

Аби вберегтися від ГРВІ, лікарі радять вживати більше вітамінів, провітрювати приміщення, в якому ви живете чи працюєте, по можливості уникати місць із великим скупченням людей. Поки що випадків грипу у місті не зареєстровано, але є госпіталізовані із іншими гострими респіраторними захворюваннями.
 Станіслав Руденко, головний лікар Полтавської СЕС
"Показник госпіталізації серед населення становить 2,7% -госпіталізовано 16 хворих, в тому числі 8 дітей віком до 17 років. Найвища питома вага серед захворілих дітей припадає на вікову групу від народження до 4 років і становить 37,5%."

Наразі в області проводиться роз'яснувальна робота серед населення, аби люди свідомо ставилися до необхідності щеплень проти грипу. Вакцини вже отримали державну реєстрацію та дозвіл для використання в Україні. Спеціалісти радять при перших симптомах захворювання звертатися до лікарів. Адже тільки медицина допоможе вилікуватися без ускладнень і загрози подальшому життю.