Фонд обласної бібліотеки для юнацтва поповнився вірменською літературою

Фонд обласної бібліотеки для юнацтва поповнився вірменською літературою. Керівництво полтавської діаспори вірмен подарувало закладу книги своїх митців. Загалом це близько сотні примірників, які збагатять іноземний відділ.

Ірина Балибіна, директор обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара
«Фонд цього відділу не є дуже великим, і ми дякуємо мешканцям Полтави, усім зацікавленим людям і нашим читачам, які мають можливість подарувати книги нашій бібліотеці і поповнити фонд цього відділу.»

Серед книг - як твори вірменських класиків, так і праці сучасників - Рубена Севака, Єгіше Чаренца і російської письменниці вірменського походження Марієтти Шагінян. Є видання вірменською, російською та українською мовами. Представники діаспори говорять: цей подарунок - своєрідний знак поваги та дружби. В общині хочуть, щоб українці краще познайомилися з культурою та мистецтвом Вірменії.

Артур Авакємян, голова обласної вірменської общини
«Коли до бібліотеки прийдуть громадяни України вірменського походження, щоб узяти книгу вірменського автора і почитати, ми попросимо бібліотекарів, щоб вони давали їм і книги українських письменників, і навпаки. Це потрібно, щоб народи пізнали життя один одного.»

Бібліотека імені Гончара та вірменська община також уклали угоду про співпрацю. Незабаром у закладі розташують недільну школу, де займатимуться вірменські діти.