Комісія з міністерства освіти перевірила стан школи що у селищі Червоний Шлях

До селища Червоний Шлях приїхала міністерська комісія, аби визначити чи відповідає все ж таки школа нормам та чи можуть там навчатись діти. Зустрічати комісію зібралось мало не все селище, прийшли і старі і малі. Люди розповідають їх обурюють дії влади, адже школу не тільки закрили її ще й пограбували.

Наталя Сергієнко, жителька с. Червоний Шлях
"Люди начали бастовать, падали под колёса автобуса, не давали вывозить мебель, но в итоге мы ничего не смогли сделать. "

Протистояння громади селища та міської влади триває вже не перший тиджень, за цей час зазначають мешканці влада перепробувала безліч методів впливу на них, було і залякування і навіть погрози .

Людмила Маджар, жителька с. Червоний Шлях
"Погрожують, що передадуть справу до кримінальної міліції, нас позбавлять батьківської опіки, а батьки які працюють у державних структурах, взагалі вже налякані, відмовляться вести боротьбу їм погрожують. "

Приїхали зустріти комісію і представники міської влади на чолі з начальником міського управління освіти Наталією Дороховою, яка взагалі зазначила що філії 12 школи ніколи не існувало.

 Наталія Дорохова, начальник міського управління освіти
"У нас ні в одному, ніде абсолютно звіті ніколи не існували філії, завжди говорили одна школа № 12"

Комісія з міністерства освіти перевірила стан школи і поспілкувалась з мешканцями селища, тепер потрібно очікували офіційних результатів.
Юрій Бублик, народний депутат України.
"Були в приміщенні школи представники міністерства освіти України, вони почули громаду, побачили, що школа була дійсно пограбована сандальним методом, повиривані вимикачі, розетки, люстри, зняті декоративні плитки, все це комісія побачила. "

Очікували побачити мешканці Червоного Шляху і міського голову, але той до них так і не приїхав. Тому свої претензії люди висказували журналістам.

 Ніна Микошвай, жителька с. Червоний Шлях
"Такого бардака як оце у Мамая ще ніколи не було, ніколи не було і ота його гречка і тулька його щоб він нею вдавився."

Офіційні результати перевірки будуть за декілька тижнів, тоді ж буде і остаточне рішення щодо школи.