Прес-конференція Валерія Пархоменка

Чи реально для середньостатистичної молодої людини отримати житло на Полтавщині? Відповідь - «так», підкреслив заступник губернатора Валерій Пархоменко на прес-конференції, присвяченій питанням, які полтавці ставили представникам влади по Інтернету. Усе, що треба зробити - це звернутися до головного управління житлово-комунального господарства. А точніше - у фонд молодіжного житлового будівництва. Там молоду людину можуть поставити у чергу на квартиру, але лише у тому випадку, якщо за нею не зареєстроване інше житло або його частина. У фонді також пропонують кредити на оселі для молодих сімей.

Валерій Пархоменко
заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації
«Ці умови такі: якщо сім’я не має дітей, вони можуть придбати у кредит квартиру під 3 % річних. Якщо подружжя має дитину, кредит буде безвідсотковим. Якщо дві дитини, їм відшкодують 25 % вартості кредиту. Якщо ж 3 дитини - 50 % з моменту народження кожного малюка.»
Якщо можливо отримати квартиру, то знайти роботу - тим паче. Головне - мати телефон обласного молодіжного центру праці, переконує Валерій Пархоменко. На його думку, ця організація прекрасно справляється з працевлаштуванням як випускників вишів чи технікумів, так і молоді, яка ще навчається.

Валерій Пархоменко
заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації
«Студенти інколи не мають трудової книжки чи диплома. Тож інколи влаштуватися на постійну роботу для них проблематично.»

Ще одне питання, якого торкнувся посадовець, стосувалося ремонту спортивних майданчиків. Наразі у Полтавській області їх близько двох з половиною тисяч. Мова - про майданчики, що мають відповідні сертифікати, іншими словами - ті, які встановили «офіційно». За словами заступника губернатора, приблизно тисячу з них планують полагодити вже найближчим часом.

Валерій Пархоменко
заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації
«Про те, що ми встановимо нові майданчики, я з упевненістю сказати не можу. А ось ремонтувати вже існуючі сто відсотків будемо. Незабаром ми проведемо ряд засідань, на яких обговоримо те, що вже зробили, і роботу, яку плануємо виконати.»

Якщо влада фінансуватиме монтаж нових майданчиків, вона подбає про те, щоб спортивні снаряди були захищені від вандалів. Проте поки що це лише плани.