олімпійський урок

Триває Всеукраїнський олімпійський тиждень, і в гімназії № 2 школярі не залишаються осторонь. До відкритого уроку з фізичного виховання долучилися представники ОДА та міського управління освіти .

Олександр Коваль, заступник голови Полтавської ОДА
"Сьогодні проходить єдиний олімпійський урок в усіх школах Полтавської області – і не лише області, а й усієї України. Це говорить за те, що це традиція вже"

Цю традицію започаткував голова національного олімпійського комітету, неодноразовий чемпіон світу зі стрибків у висоту Сергій Бубка. Захід проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та сприяє популяризації спорту та здорового способу життя.

 Ірина Гринь, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК
"Проходить олімпійський тиждень, де діти не просто займаються уроками фізкультури, а більш глибоко дізнаються про традиції олімпійського руху, зустрічаються з олімпійськими чемпіонами"

«Масовий спорт - великі олімпійські досягнення» - кажуть керівники області, що долучилися до відкритого уроку. Підвищення фізичної культури та популярності спорту - справа не одного дня. Тому в школах збільшується кількість годин, призначених для спортивних вправ. Діти ж - тільки вдячні за це.

 Дар’я Трощак, семикласниця гімназії № 21
"Після того, як змінився розклад, у нас стало два уроки фізкультури, а був один. Спочатку ми засмутилися, коли нам сказали, що у понеділок буде сьомий урок, але коли всі узнали, що це фізкультура – всі навпаки зраділи"

2013-2014-й навчальний рік проходить під гаслом «Діти майбутнє України» - розповідає Валентина Шеліхова. Тож цей відкритий урок - лише частина великої роботи, спрямованої на покращення здоров’я нації.

 Валентина Шеліхова, викладач фізичного виховання
"Головне – це урок, і який урок. І бажання дітей. А відкритий він, робочий – не має значення."
«У нас кожний урок – відкритий: для батьків, для дідусів, бабусів. Будь ласка приходьте, ми вас запрошуємо».

Діти зізнаються: найкращий варіант для першого уроку - це фізкультура. Адже після ранкових занять - чудовий настрій на весь день.