Презентаційний семінар «Тиждень освіти дорослих».

Центри освіти дорослих - звична практика для європейських країн, в Україні ж вона лише набирає обертів. Проте, все більше людей розуміють - вчитися треба протягом усього життя. Суспільна служба пропонує полтавцям пройти такі курси, як «Основи ПК та основи Інтернет», «Розвиток особистих компетенцій» та інші.

Ніна Кірпотіна, пенсіонер
"Людям старшого покоління, які в школі не вивчали цього – інформатики, як предмета, не було, доводиться самотужки це робити. Як раз такі курси і потрібні – щоб ми не відставали від життя, щоб ми могли застосувати нові технології і в нашому повсякденні, і в роботі – багато хто ще працює"

Курси користування персональним комп’ютером та мережею Інтернет розраховані здебільшого на людей похилого віку. Саме для них працівники суспільної служби розробили спеціальну програму.

Ганна Кіященко, голова Полтавської філії суспільної служби України
"І ми в цьому семінарі хочемо показати, які є можливості інформаційних технологій, сучасних. Тобто яким чином можна отримати офіційну інформацію, скористатися послугами державних установ, яким чином через інтернет можна купити квиток, перевірити пенсійний рахунок"

Робота проводиться не лише з тими, хто її шукає - значна увага приділяється і працівникам освітніх установ. Для підвищення професійного рівня викладачів та педагогів проводяться семінари та тренінги.

Яна Лебідь, методист Полтавського міського центру позашкільної освіти учнівської молоді
"Ціла система була проведена творчих семінарів для педагогів області, педагогів, які працюють у літературних студіях із обдарованими дітьми. І основна ідея була не просто донести інформацію до цих людей, а дати їм можливість цю інформацію поширити у себе в районах"

З жовтня працівники служби планують розпочати курси андрагогіки - науки виховання дорослих.

Олена Гаран, голова полтавської спілки письменників
"Суть проекту буде полягати в тому, що ми будемо навчати, як саме розробити тренінг для дорослих, які його методичні особливості, які психологічні особливості дорослої людини в процесі навчання"

Презентаційний семінар пройшов у рамках 14-го Міжнародного «Тижня освіти дорослих».