ВО «Батьківщина» зініціювала збір підписів проти підняття цін на тарифи за комунальні послуги.

Полтавці активно борються проти підняття цін на тарифи за комунальні послуги. Після подорожчання в півтора-три рази, скаржаться перехожі, коштів на життя зовсім не вистачає. До того ж, що зі старими тарифами, що з новими, зовсім незрозуміло, за що вони сплачують, а рішення міськвиконкому, під головуванням міського голови Олександра Мамая, навіть не обговорювалося із громадою.
"Отрицательно. Жизнь людей не улучшается, зарплаты не повышаются."

"Пенсии малые, зарплаты малые. Это просто нереально."

"И так платим -пенсии не хватает,а сейчас тем более не будет. Загнали уже в такой угол. Было бомжей, а сейчас ещё больше будет."

Тому міська організація Всеукраїнського об"єднання «Батьківщина» зініціювала збір підписів із вимогою до міського голови скасувати рішення міськвиконкому «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».
 Олег Пругло, перший заступник голови міської організації ВО «Батьківщина»
"Взагалі піднімати ціни на послуги потрібно з дозволу громади. По-друге, безумовно таке різке підняття і такі тарифи не відповідають сьогоденню. Ті тарифи, які є на сьогоднішній день, не можуть задовольнити ЖЕД і обслуговуючі компанії, але підняти тариф у три рази -не правильно."

За два дні вдалося зібрати більше тисячі підписів полтавців. До того ж, паралельно із цим, ведеться збір підписів депутатів міської ради, задля проведення позачергової сесії з цього приводу. Їх необхідно 17, а наразі вже є 8. Цей список оприлюднять, аби полтавці знали, хто із депутатів дійсно підтримує жителів та проти подорожчання комунальних послуг. Якщо всі ці дії не спонукають міського голову до скасування рішення щодо підвищення тарифів, полтавці та учасники організації «Батьківщина» планують перекрити вулицю Світанкову, на якій проживає мер.