Проблемний двір по вул. Калініна

Поки у ЖЕО №2 доводять доцільність підвищення тарифів на утримання прибудинкових територій, мешканці дому 44 на вулиці Калініна ладнають переправи та купують гумові чоботи. Адже потрапити додому у цій українській філії італійської Венеції - не так просто.

Проблема - на думку мешканців - у створенні штучного переїзду між вулицями Калініна та Красіна, без підготовки траси. 5 років тому люди своїми силами відремонтували дорогу, та постійний автомобільний рух спричинив нові ушкодження.

 Наталя Михайлівна, мешканець будинку
"Как лед лежит там, снег - машины объезжают, прямо по клумбам объезжают. Или там объезжают - а потом мы не можем пройти, потому что грязь страшная. Люк сдвигается - и дырка была. Я лично ночью выносила мусор, смотрю - просто дырка. И сын утром побежал - тоже обходил - он не может так проходить, не может! Просто выходил, и, конечно, он не заметил - и провалился"

Дім введено в експлуатацію у 1971 році, відтоді не проводилось жодних ремонтних робіт. Дах в аварійному стані, так само як і підвали, і козирки над під’їздами. У ЖЕО - розповідають жителі будинку - рекомендують робити ремонт самотужки.
 Олег Йосипович, мешканець будинку
"Бордюры 30-40 лет не устанавливались, ямочные ремонты результата не дают. В конце концов, жители преклонного возраста и другие категории - в том числе, и слепые, не могут передвигаться по этой территории. Нет доступа к подъездам"

 Галина Петрівна, мешканець будинку
"А подивіться, які подвали! Нільзя зайти в подвал! Які там двері!"

Зателефонувавши до ЖЕО, ми отримали таку відповідь від начальника : ремонт асфальтового покриття, покрівлі та козирків не входить у перелік послуг, які надає житлово-експлуатаційна організація. Як розповіла керівник дільниці № 1 Любов Манько, за скаргою від мешканців будинку, складено дефектний акт і передано до Управління житлово-комунального господарства Полтави, адже вирішення подібних проблем - у компетенції цієї установи. Тим часом, проблем стає все більше.

 Ольга Іванівна, мешканець будинку
"- Ну, прорвала каналізація була. І вся вода - от тече, прямо от! Прорвала...
- А це сміттєзвалище, що ми бачимо?
- Мусор? То воду риють, і все сюди, все сюди. Машини об’їжджають по дорозі, там де діти."

Найприкріше, що це проблема не одного будинку. Ситуація у сусідніх дворах - не краща. На провулку Хоткевича, що неподалік - така ж, якщо не більша калюжа. І щодня  діти прямують цими шляхами до школи, мами ведуть дітей в садочки, дорослі на роботу...