делегація до Ірондеквойта (США)

П’ятеро полтавців поїдуть до міста-побратима Полтави в США - Ірондеквойта. Конкурсна комісія з 10 кандидатів обрала п’ятьох - вони представляють громадський та фінансовий сектори, місцеву владу та бібліотечні кола.

 Ольга Клименко, голова комітету міст-побратимів «Полтава-Ірондеквойт»
"В Америці ставлення до України дуже позитивне – це тільки здається, що нас розділяють океани. Справа в тому, що саме українська громада всіхї поколінь, вона має найбільшу питому вагу людей з вищою освітою для розвитку культури громадських відносин"

У містах Америки, які мають братерські відносини з Україною, проводять таке стажування. Учасники програми житимуть в родинах Ірондеквойту протягом 10 днів.
Полтавці зустрічатимуться з представниками гілок влади, громадських, суспільних угрупувань. Участь у цій програмі - розповідають, надає великі можливості.

 Євген Янкевич, регіональний представник пласту Національної скаутської спілки України
"Власне, доручення випускників до міжнародних проектів, можливе написання грантових заявок, можливий подальший обмін досвідом і участь у спільних міжнародних проектах. Дуже хотілося б усі ці, скажем так, духовні і матеріальні інвестиції привнести до нас на Полтавщину"


Микола Геращенко - випускник програми «Відкритий світ», минулого року він побував в Ірондеквойті, а зараз - активно застосовує набуті знання.
 Дмитро Геращенко, депутат Полтавської районної ради
"Наприклад, зараз ми працюємо над проектом. Так званий «Зелений марафон», у якому буде поєднано спорт з інфраструктурою громади – взагалі з розвитком відповідальності кожного громадянина за те, що у нього чисте подвір’я було, щоб до нього могли приїхати туристи, приїхати спортсмени і пробігти цей марафон"

Такий досвід - беззаперечно, корисний для Полтави, зазначають учасники програми, а випускники - підтверджують своїми діями.