полтавська громада знову відстоює свої права

Обурена полтавська громада знову відстоює свої права - цього разу приводом для єднання стало незаконне підвищення тарифів на утримання прибудинкових територій. На думку полтавців, що пікетують біля дверей міської ради - це нововведення не лише невиправдане, а й взагалі - злочинне.

Любов Степанюк, учасниця мітингу
"У мене пенсія 1000 гривень рівно! Мені втричі підняли квартплату. Ви понімаєте, що це для мене означає? Я плачу за лікарства 300 гривень та плюс ще заплачу 250 чи 300, що ж мені залишиться з моєї тисячі?! Думає наш Мамай, чи він не думає? Чи він тільки про себе думає?"

 Юрій Потаков, учасник мітингу
"Ну скільки ж можна терпіти? Чого ми мовчимо? Чого народ мовчить? Чого нічого не добивається? Чому можновладці живуть: отакі страшенні суми получають, а ми злидуємо!"

Серед організаторів мітингу - представники політичних партій та громадських організацій. Мета мітингу - кажуть вони - нагадати і владі, і громаді, що сьогодні спливає 10-тиденний термін, який Антимонопольний комітет відвів міськвиконкому на відміну рішення про підвищення тарифів.
Якщо ж цього не буде - попереджають пікетники - 27 вересня полтавці почнуть зносити своє сміття до «прибудинкової території» міської ради.
Всі учасники мітингу одноголосно заявили - платити за новими тарифами не будуть.

 Вікторія Нечеса, учасниця мітингу
"Люди самі збирають кошти і ремонтують дах, а нам кажуть, що гроші підуть на ремонт дахів, на заміну труб, на викачку води і так далі. Це все брехня! І я вважаю, що перший етап нашого протесту – ми не повинні, і ніхто не повинен платити за цими тарифами"

 Віра Маслак, член ліги громадських організацій «Полтавська громада»
"ЖЕКи, на сьогоднішній день не надають тих послуг, за які хотять отримувати кошти. І я думаю, що якби надавалися якісні послуги і люди наші мали можливість більше заробляти, то ніхто б, можливо, і не протестував"

Організовані протести громади вже мають свої результати - розповідає голова координаційної ради «Полтавської громади» Віра Маслак. За її словами, народне обурення зупинило подорожчання проїзду, проте міськвиконком не відмінив своє рішення і шукає юридичні підстави для підвищення тарифів - тому полтавці мають бути готові до нових протестів.