У Ленінському районі розпочали святкування 70-ї річниці визволення Полтави

23 вересня відзначатимуть 70-ту річницю визволення Полтави від фашистських загарбників. До цього урочистого дня обласний Антифашистський комітет підготував низку заходів.

 Юлія Сурмач, соціальний педагог територіального центру Ленінського району
"Сьогодні ми проводимо такий захід – ніби, як зустріч поколінь, де розповідається історія нашого краю, нашого народу, і обмін просто думками різних поколінь – студентів Університету третього віку і школярів загальноосвітньої школи."

Голова комітету та його заступники підготували для слухачів лекції та доповіді, розповіли про жахи концтаборів, поділилися спогадами. Серед учасників - як молоді хлопці та дівчата, так і люди зрілого віку. Для молоді такі заходи, за їх словами, мають велике значення.

 Женя Башмаков, учень 11-го класу ЗОШ № 20
"Я вважаю, що такі уроки треба частіше проводити. Адже вони відкривають дійсність, ту, яка проходила в роки Великої Вітчизняної війни. І люди розповідають нам, як молодшому поколінню"

Антифашистський комітет, як розповідає його керівник, створено для виховання у населення відчуття патріотизму. Крім того, за словами Петра Міркулова, попередити виникнення фашизації - справа честі російського офіцера.

 Петро Міркулов, голова Полтавського обласного Антифашистського комітету
"Выступаем во всех школах активно. Наши группы посещают буквально все учебные заведения: институты, техникумы, колледжи. То есть проводим большую патриотическую работу."

Наступний захід, запланований антифашистським комітетом - патріотичні збори біля Обеліску пам’яті загиблим воїнам у селищі Лісок.