ОДА - нарада департаменту охорони здоров'я

Традиційно перед кожною апаратною нарадою департаменту охорони здоров'я проводиться огляд лікувально-профілактичних закладів. Цього разу на предмет готовності до зимового періоду та дотримання санітарно-технічних норма перевірили обласний клінічний госпіталь інвалідів війни, зауважив Віктор Лисак.

 Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я ОДА
"Оглянули складське приміщення, переговорили з керівництвом про зберігання картоплі, переговорили з керівництвом коли буде забезпечено картоплею, побачили що були забезпеченні консервовані огірки."

Не менш актуальне питання наради- надання гематологічної допомоги дітям. Як зазначила Світлана Лисенко, обласний дитячий позаштатний гематолог, в Україні у цьому напрямку діють дві державні програми завдяки роботі яких забезпечення дітей медичними препаратами значно покращилось.

 Світлана Шевченко, обласний дитячий позаштатний гематолог.
"Ті кошти які виділені на лікування онко хворих дітей майже в 4 рази збільшили. В порівнянні з минулим роком становить близько 4 млн. Це не тільки препарати хіміотерапії, це препарати супроводу які значно покращують вживання. "

Зазначимо, в області за останні три роки кількісний показник дітей, хворих на патологію крові, значно менший аналогічного показника по державі. Натомість показник захворюваності на анемію досяг позначки 25 хворих, гемофілію 15.